Mieszanki i komponenty paszowe, środki do produkcji rolnej | ATL-AGRO Krotoszyn

O naszej firmie

Już od 2003r. zajmujemy się zaopatrzeniem rolnictwa. Pierwotnie trzon działalności stanowiła sprzedaż środków żywienia zwierząt. Obecnie oferujemy najszerszą w tym regionie ofertą mieszanek paszowych pełnoporcjowych, uzupełniających oraz mineralnych czołowych polskich producentów pasz takich jak „LIRA” oraz „NEOROL”.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi sprzedaż komponentów paszowych takich jak śruta sojowa, śruta rzepakowa, otręby pszenne, żytnie, jęczmienne, pszenmix,  kukurydza, siemię lniane, ekstruderaty, kreda paszowa, wysłodki suszone, kwaśny węglan sodowy, melasa buraczana, gliceryna i wiele innych.

Rozwój

Na przestrzeni lat rozszerzyliśmy naszą działalność otwierając sklepy rolniczo-ogrodniczo-przemysłowe. Obecnie w naszej ofercie znajdziecie Państwo środki do produkcji rolniczej, art. metalowe, hydrauliczne, elektryczne, śruby, gwoździe, farby materiały budowlane, narzędzia rolnicze i ogrodnicze.

Milowym krokiem w rozwoju firmy stało się podjęcie współpracy z firmą KRAMP.  Dzięki tej współpracy nasza oferta wzbogacona została o kilka tysięcy asortymentów.

W 2014r, wprowadziliśmy do oferty artykuły pszczelarskie. Renesans pszczelarstwa w naszym regionie spowodował napływ dużej rzeszy nowych klientów i partnerów biznesowych. Nasi klienci mogą liczyć na fachową obsługę oraz doradztwo. Do Państwa dyspozycji pozostają doradcy żywieniowi specjalizujący się w hodowli trzody, bydła i drobiu.

Dewiza jaka nam przyświeca, że „Jakość pamięta się dłużej niż cenę” znajduje coraz większe uznanie i przysparza nam nowe rzesze klientów. Podjęcie z nami współpracy gwarantuje osiągnięcie sukcesu.

Zapraszamy do współpracy.

W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z podanego numeru kontaktowego lub adresu e-mail: biuro@atl-agro.pl.

 

Kupuj online

Przejdź do sklepu